Pediküür

Järgmine kursus 03.06.2024

Antud kursus on välja töötatud Milana Kalsina poolt, kes on koolis juhtiv koolitaja ning pediküüri ja maniküüri meister, aparaadi metoodika spetsialist, pediküüri konkursi kohtunik Moskvas toimunud Interšharm näitusel.

NB!!! Registreeri end omal valikul 03.06.2024.a. algavale kas maniküüri, pediküüri või kunstküünte koolitusele, maksa kuni 25.05.2024 ja saa -25% soodustust tasumisel!!!
Lisasoodustused ei kehti.

Kellele? 

Kursus on mõeldud nii meestele kui ka naistele vanusepiiranguta. Soovija omandab elukutse «Pediküüri meister». Samuti klassikalise pediküüri meistritele, kes tahaksid õppida aparaadi pediküüri või laiendada oma teadmisi probleemsetes jalataldades või teoreetilistes koolitustes.
Kursuse eesmärk: pakkuda kaasaegseid praktilisi oskusi ja teoreetilisi teadmisi jalatalla süsteemsel hooldusel.

Kestus: 60 tundi.

Programm: Töökoha organiseeritus, meistri isiklik hügieen. Sanitaar-ja epidemioloogilised reeglid ja normatiivid, kaasaegsed desinfektsiooni vahendid ja pindade puhastuse reeglid, instrumendid, instrumentide sterilisatsioon, nahk. Terve (mitte haige) jalatalla anatoomia ja füsioloogia, hügieenilise-esteetilise salongi pediküüri tehnikad. Küüne parandus, tasandamine spetsiaalse geeliga ja akrüüliga. SPA protseduurid, küünte disain jalgadel. Küünte ja naha haigused — töötlemise taktika, spetsiaalne hooldus. Deformeerunud jalatallad – hooldus, õigete vahendite valik, jalanõud, varvaste vahelise silikoonkorrektori valmistamine.

teooria:

Jalatalla anatoomia ja füsioloogia. Desinfektsioon ja steriliseerimine, töökoha organiseeritus. Pediküüri seadmed ja tööriistad (aparaadid, freesid, tangid, pöörded,viilid, skalpellid).

teooria:

Jalgade anatoomia, küünte ja naha haigused. Freeside valik erinevate probleemide puhul (lõhed, villid, paksendid, õhukesed küüned) töö eeskirjade järgi, spetsiaalne hooldus.

teooria pluss praktika:

SPA protseduurid- koorimine, parafiin, massaaz. Küünte katmine lakiga, disain, prantsuse katmine. Küüne parandus, tasandamine spetsiaalse geeliga ja akrüüliga .Varvaste vahelise silikoonkorrektori valmistamine. Praktika modellidega.

praktika:

töökoha ettevalmistamine, aparaadiga tutvumine ning aparaadi tundmine, freesi valimine, pöörded, instrumentide valimine, töötaktika nendega. Töö paaris.

teooria:

Sissekasvanud küüs, jalatalla deformatsioonid, artriit, varikoos, diabeetiline jalatald.

diplom:

läbiviidu kordamine, küsimused ja vastused. Praktika eksam. Diplomi kätteandmine

praktika:

Jalataldade ja küünte töötlus. Töö paaris.

praktika:

Töötlemise demonstratsioon paksenenud küüntele, rakud,villid, lõhed, sissekasvanud küüne töötlemine. Praktika modellidega.

Õppejõud: Lilia Birjuk, Merle Saks, Tiina Voolaid

Maksumus: 450 EUR.

Kas teil on küsimusi?

Telefon: 55 55 85 20

Kas teil on küsimusi?

8 + 6 =