Maniküür

Järgmine kursus 20.03.2024

Antud kursus on välja töötatud meie õppejõu Lilia Birjuk’i poolt. Lilia Birjuk on Iluakadeemia juhataja ja haridusprogrammide kuraator. Meister nii maniküüris kui ka pediküüris ning küünte modelleerimises. Konkursi võistkonna treener, regionaalsete ja rahvusvaheliste võistluste kohtunik.

NB!!! Registreeri end omal valikul 20.03.2024.a. algavale kas maniküüri, pediküüri või kunstküünte koolitusele, maksa kuni 08.03.2024 ja saa -21% soodustust tasumisel!!!
Lisasoodustused ei kehti.

Antud kursus on välja töötatud meie õppejõu Lilia Birjuk’i poolt. Lilia Birjuk on Iluakadeemia juhataja ja haridusprogrammide kuraator. Meister nii maniküüris kui ka pediküüris ning küünte modelleerimises.Konkursi võistkonna treener, regionaalsete ja rahvusvaheliste võistluste kohtunik.

Maniküüri kursuse tasu sisaldab kõike, mis on vajalik programmis praktiseerimaks õpinguid õppeklassis: tööriistakomplekt (küünenahatangid, küünenahalükkaja, hari… – jääb õpilasele), aparaadid, tarbimisvahendid (kindad, maskid, käterätik, desinfitseerimislahused…), proffessionaalsed kosmeetika vahendid maniküüri jaoks (kreem, küünenaha pehmendaja, koorijad, alus – ja pealislakid, dekoratiivlakid…), pealekandmine tehismaterjalidega (geel,akrüül) parafiiniteraapia, SPA- protseduurid…

Kelle jaoks?

Kursus on mõeldud nii meestel kui ka naistele erinevas vanuses. Soovijad omandavad „Maniküürimeistri“ eriala. Samuti on kursus mõeldud ka klassikalise maniküüri meistritele, kes soovivad õppida lisaks aparaadi maniküüri või täiustada omi teadmisi ja oskusi.

Maniküüri koolituse eesmärk: pakkuda kaasaegseid praktilisi oskusi ja teoreetilisi teadmisi väljatöötatud kindla programmi alusel kätehoolduses.

Kestus: 50 t

Töökoha organiseeritus, meistri iskilik hügieen. Hügieenilised nõudmised, teenindus ilusalongis: sanitaar-epidemioloogilised eeskirjad ja normatiivid, kaasaegsed desinfitseerimisvahendid. Kuidas õigesti puhastada instrumente, nahka, instrumentide sterilisatsioon. Hügieeniline – esteetiline salongi maniküür (klassikaline, euroopa, aparaadi). Küünte remont, naturaalse küüne katmine geeliga ja akrüüliga. SPA protseduurid ja parafiiniteraapia. Küünte katmine lakiga (ka prantsuse maniküür), küünte disain ( märja maalingu tehnika, kaunistused…).

Maksumus: 375 EUR.

teooria:

küünte ja naha anatoomia ning füsioloogia. Desinfektsioon ja sterilisatsioon , töökoha organiseeritus. Maniküüri seadmed, maniküüri muud vahendid ja proffesionaalsed tooted käte hoolduseks. Tööriistade klassifitseerimine: aparaadid, freesid, pöörded, tangid, viilid…

praktika:

küünte töötlus ja pintslid. Töö paaris.

praktika:

praktika modellidega. Vabal valikul katmine.

praktika:

töökoha ettevalmistamine, aparaadiga töötamise tutvustamine, freeside valik , aparaadi pöörded, instrumentide. Töö paaris.

teooria:

nahahaigused ja probleemid.

praktika:

praktika modellide peal. Prantsuse maniküür.

diplom:

läbiviidu kordamine, küsimused ja vastused. Praktika ja teooria eksamid. Diplomi kätte andmine.

teooria pluss praktika:

küünte remont, SPA protseduurid ja parafiiniteraapia, massaaz. Küünte katmine lakiga (ka prantsuse maniküür), küünte disain.

praktika:

praktika modellide peal. Küünte katmine punase lakiga.

praktika:

praktika modellidega. Art-Disain.

Kas teil on küsimusi?

Telefon: 55 55 85 20