Kunstküüned

Järgmine kursus 20.03.2024

Kursuse on välja töötanud Iluakadeemia õppejõud Lilia Birjuk. Lilia Birjuk on Iluakadeemia juhataja ja koolituskavade kuraator, maniküüri-, pediküüri- ja kunstküünte modelleerimise eriala spetsialist, konkursivõistkonna treener, piirkondlike ja rahvusvaheliste konkursside kohtunik, Rahvusvahelise Küüneekspertide Kooli (INES) tegevliige.

KUNSTKÜÜNTE MODELLEERIMINE (GEEL)

NB!!! Registreeri end omal valikul 20.03.2024.a. algavale kas maniküüri, pediküüri või kunstküünte koolitusele, maksa kuni 08.03.2024 ja saa -21% soodustust tasumisel!!!
Lisasoodustused ei kehti.

 

Kursuse hind sisaldab loenguid ja metoodilisi materjale ning kõike vajalikku praktiliseks tööks õppeklassis: aparaadid, ühekordsed materjalid (kindad, maskid, salvrätikud, desovahendid jms) ning professionaalsed akrüül/geelmaterjalid küünte modelleerimiseks.

Kellele?

Kursus on vanusepiiranguteta ja mõeldud neile meestele ja naistele, kes soovivad omandada geel- ja akrüülküünte modelleerimise eriala, aga ka juba tegutsevatele professionaalidele, kes tahavad tõsta oma teoreetiliste teadmiste ja praktiliste oskuste taset.

Kursuse eesmärk: pakkuda kaasaegseid praktilisi oskusi ja teoreetilisi teadmisi väljatöötatud kindla programmi alusel kunstküünte modelleerimisel.

Kursuse kestus: 120 t

Kavas:

Teooriaseminar „Kunstküünekatted ja kunstküünte modelleerimise alused“

Tervete küünte ja naha anatoomia ja füsioloogia. Naturaalsete küünte haigused ja deformatsioonid. Töökoha organiseerimine, professionaali isiklik hügieen. Ilusalongide teenuseid kontrollivate organisatsioonide nõuded: tervisekaitsereeglid ja normatiivid, nüüdisaegsed desovahendid ning pindade, instrumentide ja naha töötlemise reeglid, instrumentide steriliseerimine. Küünte modelleerimise vastunäidustused. Kunstküünte modelleerimismaterjalid, nende füüsikalis-keemilised omadused ja võrdlus. Erinevate tootjate materjalide kooskasutuse võimalused. Naturaalse küüneplaadi ettevalmistus kunstkatte modelleerimiseks. Kliendi naturaalsete küünte kujust tingitud modelleerimismeetodite valikuvõimalused. Kunstküüne arhitektuur. Squeezing. Modelleerimistehnikad. Šabloonide valik ja paigaldamine. Hoolduse eesmärgid ja ülesanded. Tutvumine aparaadiga ning puuride ja freesidega töötamise variandid. Kunstküüntega seotud müüdid ja legendid. Levinumad küsimused, mida kliendid esitavad ja professionaalsed vastused. Hinnakiri ja teenuste hindade kujundamine.

9. praktikaseminar

Töö modelliga. Stiliseeritud prantsuse maniküür.

12. praktikaseminar

Geelküünte modelleerimise eriala õpilastele. „Töö värviliste geelidega – geelidisain“. Tutvumine värvigeelidega, nende omadused, erinevad kasutustehnikad. Küünemaalingute harjutamine (minimaalselt 10 näidist) tippidel, värvilahendused, kompositsioon, paigutus.

1. praktikaseminar

Kandilise kujuga kunstküüned: täiesti kandilised, ümardatud nurkadega, kaarja servaga (squoval), pipe. Harjutamine modelliga: šablooni paigaldamine, modelleerimine, viilimine.

3. praktikaseminar

 Töö modelliga. Küünte modelleerimine naeratuse joone esiletoomisega.

5. praktikaseminar

Töö modelliga. Prantsuse maniküür šabloonidega ja naturaalse küünelooži pikendamisega kamuflaažmaterjalide abil. Klassikaline variant.

7. praktikaseminar

Kunstküünte hooldus. Küünedisain – töö aksessuaaride ja värviliste materjalidega. Harjutamine tippidel.

10. praktikaseminar

Töö modelliga. Stiliseeritud prantsuse maniküür.

13. praktikaseminar

Akrüülküünte modelleerimise eriala õpilastele. „Töö värviliste akrüülidega – akrüüldisain“. Tutvumine toodetega ja erinevate töövõtetega. Töö värviliste akrüülpulbrite ja erinevate aksessuaaridega. Küünemaalingute harjutamine (minimaalselt 10 näidist) tippidel, värvilahendused, kompositsioon, paigutus.

2. praktikaseminar

Töö modelliga. Lakiga kaetud kunstküüned.

4. praktikaseminar

Töö modelliga. Küünte modelleerimine naeratuse joone esiletoomise ja küünelooži pikendamisega.

6. praktikaseminar

Töö modelliga. Prantsuse maniküür šabloonidega ja naturaalse küünelooži pikendamisega kamuflaažmaterjalide abil. Reversvariant.

8. praktikaseminar

Töö modelliga. Modelleerimine läbipaistva materjaliga šabloonidel; akvaariumdisain.

11. praktikaseminar

Töö modelliga. Kunstküünte aparaathooldus.

Eksam

Läbitud programmi teooria- ja praktikaosa omandamise kontroll. Praktikatund. Kunstküünte modelleerimine (minimaalselt viis küünt ja viis erinevat tehnikat).

Koolitajad: Lilia Birjuk, Uljana Narõškina, Evelin Parusk

Maksumus: 900 EUR.

Soovitused ja täiendavad koolitustingimused õpinguteks Iluakadeemias.

Praktikaseminarid ei pruugi kulgeda nimetatud järjekorras. Oluline on, et õpilane omandaks kursuse vältel kõik eelpool loetletud tehnikad. Tulemuse kinnistamiseks on õpilane kohustatud koolituspäevade vahelisel ajal tegema iseseisvat tööd klassis omandatud metoodika põhjal. Selleks pakume võimalust kasutada Iluakadeemia õppeklassi (tasuta) eelneva registreerumise alusel.
Konsultatsioonid on õpilastele ja tulevastele vilistlastele tasuta.

Koolituse eest tasumine toimub õpilase ja Star Beauty OÜ vahel sõlmitud kirjaliku lepingu alusel.

Õppekava eduka läbimise korral väljastame vastava tunnistuse.

Kas teil on küsimusi?

Telefon: 55 55 85 20