Jelena Popova koolitusseminar

6. ja 7. detsembril 2012. aastal toimub Tallinnas koolitusseminar teemal
Akrüül- ja geelküünte modelleerimine konkursitööna 
Seminari juhendab tipptasemel küünekunsti professionaal, treener ja kohtunik JELENA POPOVA (Peterburi) 
 
Kellele koolitus on mõeldud? Seminar on kasulik kõigile: soovitame seda tungivalt algajatele küünetehnikutele; neile, kes tunnevad, et täiuslike küünte modelleerimisel jääb teadmistest veel veidi vajaka; küünetehnikute koolitajatele; neile, kes on osalenud konkurssidel ja kavatsevad jätkata või alles plaanivad konkursikarjääri; küünetehnikute konkursside korraldajatele Baltikumis ja Skandinaavias, aga ka kohtunikekogu liikmetele, keda kutsutakse konkursitöid hindama ning kes pole veel läbinud vastavat koolitust.
 
Koolituse eesmärk. Küünte modelleerimise alaste teoreetiliste teadmiste ja praktiliste oskuste jagamine ning ideaalsete/konkursiküünte (akrüül ja geel) kriteeriumide ja tehnikate tutvustamine. 
 
JELENA POPOVA senine tegevus ja saavutused küünte modelleerimise valdkonnas:
KONKURSSIDE VÕITJA (2001−2011):   Сгеаtive Nail Design parim küünetehnik – Ole House Venemaal 2002 ja Ukrainas 2004. Korduvalt auhinnatud Venemaal toimunud meistrivõistlustel (Peterburi − Nevskije Berega avatud meistrivõistlustel linna karikas ja Star Beauty karikas; Moskva − Nogti s obložki, Moskovskije Berega; Euroopa Liidus − Milano (Itaalia), Pariis (Prantsusmaa), Ateena (Kreeka); Aasias − Tōkyō (Jaapan), Sŏul (Lõuna-Korea). 
 
KONKURSIVÕITJATE TREENER (2010−2012): Natalja Issakova − kaks pronksmedalit maailmameistrivõistlustel Milanos (Itaalia) ja Las Vegases (USA) ning kuldmedal Dublinis (Iirimaa). Natalja Dedova − pronksmedal Düsseldorfis (Saksamaa). Maria Šiškina − kuldmedal Düsseldorfis (Saksamaa). Tänaseks on Jelena tiimi liikmed kogunud rahvusvahelistelt võistlustelt 322 medalit. Ainuüksi sel sügisel Peterburis toimunud rahvusvahelise ilumessi Nevskije Berega raames toimunud konkurssidelt viidi koju 35 medalit ja muud auhinda, nende seas neli Grand Prix’d! Selle tulemusena esindab Hongkongis 2013. aastal toimuvatel meistrivõistlustel Venemaad Jelena Popova õpilane Jekaterina Brandukova. Jelena õpilaste tööd pälvisid eriauhindu ka rahvusvahelisel fotokonkursil Hollandis. 
 
MUU ERIALANE TEGEVUS: Vene ja rahvusvaheliste küünetehnikute konkursside tegevkohtunik. INESi (International Nail Experts’ School) tegevkohtunik. Arvukate erialaste artiklite autor. Küünte modelleerimist käsitlevate meistrikursuste ja seminaride juhendaja. Tunnistused eduka treeneritegevuse ja Venemaa küünekoolkonna viimise eest maailmakaardile. Koolituskeskuse Nail Future Pro juhataja ja koolitaja ning konkursivõistkonna peatreener. 
Mainida võiks veel sedagi, et vaatamata rahvusvahelisele tähelennule küünte modelleerimise valdkonnas on Jelena võluva naise ja pühendunud professionaalina säilitanud sooja suhtumise inimestesse, jagades innukalt oma kutsealaseid kogemusi ja saladusi kõikide koolitustel osalejatega.
Maksumus (hinnale lisandub kehtiv käibemaks): 300 EUR. Kuni 18.11.2012 - 280 EUR. Eesti Küünetehnoloogia Meistrite Liidu liikmetele ja Iluakadeemia õpilastele 260 EUR.