«KART» konverents

Hiljuti toimus Tel-Avivis konverents, mille korraldajaks oli üks Iisraeli juhtivaid ettevõtteid professionaalse kosmeetika ja pediküürivahendite loomise ja tootmise alal – «KART» Cosmetics Ltd.
 
Kolm tihedalt töist päeva möödusid lennates, sest kõik seminarid olid äärmiselt sisutihedad ja teaberohked. Üksteise järel esinesid ettekannetega sellised rahvusvaheliselt tunnustatud oma ala eksperdid nagu Marina Umansky, Yaniv Shengross, Natalie Braverman ja Nellie Bahr, millele pakkusid vaheldust firma uusimate toodete esitlused ning praktilised töötoad.
 
Vähem põnevad ei olnud ka kohtumised kolleegidega (kohal oli 37 osalejat erinevatest riikidest), kes kõik kasutavad oma igapäevases töös just firma «KART» tooteid. Uued tuttavad andsid teretulnud võimaluse vahetada erialaseid kogemusi, arutada töös ettetulevaid probleeme ja vaagida lahendusi, aga ka välja käia ideid ja ettepanekuid, kuidas midagi uutmoodi teha või koguni kavandada täiesti uute toodete loomist.
 
Iluakadeemia tutvustas ettevõtte «KART» Cosmetics tooteid Baltikumis esmakordselt kõigest aasta tagasi, kuid juba on need pälvinud paljude siinsete spetsialistide kõrge hinnangu ja edukalt kasutusele võetud. «KARTi» eeliseks on eelkõige koheselt ilmnevad ja püsivad tulemused paljude nahaprobleemide lahendamisel (rasune nahatüüp, probleemne nahk, akne jpt). Ka «KARTi» pediküüritooted on juba ammu võitnud kindla koha paljude maade jalahooldusspetsialistide igapäevaste töövahendite seas, seda tänu äärmiselt tõhusale toimele ja multifunktsionaalsusele. Need on asendamatud selliste jalapprobleemide korral nagu diabeetiline jalg, kannalõhed, sissekasvanud küüned, hüperkeratoos, konnasilmad jmt. Siinkohal sai nimetatud vaid väike osa sageli ettetulevatest jalaprobleemidest, mille lahendamiseks on «KART» välja töötanud terve sarja ülitõhusaid tooteid. Eraldi väärib märkimist, et «KARTi» tooted on leidnud kindla koha nii tavasalongides kui ka kõige elitaarsemates spaakeskustes.
 
Konverents lõppes meeldiva väikese vastuvõtu ja kvalifikatsiooni tõstmist tõendavate tunnistuste piduliku üleandmisega.

KART konverents 2013.1

KART konverents 2013.2