Nevskije Berega 26-29.09.13

Alanud on ettevalmistus tänavu 26.–29. septembril rahvusvahelise ilumessi Nevskije Berega raames toimuvaks küünetehnikute konkursiks.
Erakordselt suurejooneline ja mastaapne küünekunsti meistrivõistlus ootab konkursante ka sel sügisel.
Osavõtt sellise suurusjärgu rahvusvahelisest võistlusest on tõestuseks, et konkursandi näol on tegemist esmaklassilise spetsialisti ja tõelise küüneeriala professionaaliga. Saavutatud võit aga avab väravad rahvusvahelisele kuulsusele! See tähendab, et konkursil osalemine ei tähenda paljude jaoks mitte üksnes võitu, vaid ka uusi tähelepanuväärseid karjääriperspektiive.
Konkurss toimub Rahvusvahelise Küüneekspertide Kooli (International School of Nail Experts–INES) egiidi all. INESe kohtunikele esitatavad kõrged nõudmised ja detailne hindamissüsteem võimaldavad juba aastaid tõsta kõikide konkursantide seast esile tõepoolest oma ala parimaid meistreid.
Nevskije Berega võitjaid ootavad auhinnad.
Traditsiooniliselt pärjatakse võitjaid karikate, diplomite ja medalitega. Neid konkursante, kes on kategoorias „Meister” võitnud grand prix kokku kahes küünemodelleerimise nominatsioonis (akrüül, geel) ja art design’is (Mix Media ja 3D-küünekujundus), ootavad lisaks veel täiendavad auhinnad. Nende seas on ka tasuta sõit Hongkongi 13.–15. novembril 2013, et võistelda sedapuhku juba Cosmoprofi raames toimuval konkursil.
Kuid ka see pole veel tänavusel konkursihooajal kõik! Esmakordselt on ette nähtud grand prix salongiteeninduse erialal („Küünte modelleerimine salongis”, „Küünte akvaariumdisain”, „Modelleeritud küünte maalingud”). Ja nüüd saavad osalejad kategoorias „Meister” võistelda unikaalse võimaluse nimel näidata oma oskusi ka rahvusvahelisel konkursil Singapuris 20.
oktoobril 2013. Lisaks pääsevad kõik küünte modelleerimise ja disaini nominatsioonis võistlevad professionaalid automaatselt INES-2013 reitingu nimekirja http://www.nailexpert.ru/?page=68&lang=ru , kus võivad kogutud punktide põhjal omakorda konkureerida küüneeriala parima meistri nimetusele INESe kriteeriumide alusel.
Au ja kuulsus pole kaugeltki kõik, mis 
saavad osaks INES-2013 reitingu võitjatele – neid ootavad ka uskumatud auhinnad sponsoritelt: netipood Freya on välja pannud 750 eurot väärtuses ehteid ühele võitjale ning küünetehnikute profitooteid müüv kauplus Constanta Med kingib teisele võitjale tooteid 625 eurot väärtuses.
Kas tõesti on võimalik kõiki neid arvukaid auhindu, tunnustust ja tulevikuväljavaateid nähes jääda konkursil osalemise suhtes ükskõikseks?
Lõpuks tuletame meelde, et konkursist osavõtt on Eesti Küünetehnoloogiate Meistrite Liidu poolt ja Eesti Koondvõistkonna liikmena seotud mitme eelisega:
- tasuta treeningud;
- tasuta sõit edasi-tagasi nii võistlejale kui kõikidele tema modellidele;
- tasuta osalemine kõikides nominatsioonides (välja arvatud fotokonkurss);
- soodushinnaga (märgatavalt odavam) majutus hotellides Rossija ja Pulkovo.
Omalt poolt tahaksime julgustada ja toetada kõiki soovijaid oma oskusi proovile panema ning jääme ootama, et võtate meiega aega viitmata ühendust!
Info tel. 55 54 69 41 või aadressil Tallinn Gonsiori 33 Iluakadeemia

Parimate soovidega,
Lilia Birjuk
Eesti koondise treener küüneerialadel
Iluakadeemia juht
Eesti Küünetehnoloogiate Meistrite Liidu (EKML) asutaja- ja juhatuse liige
Litsentsiga treener ja kohtunik
Rahvusvahelise Küüneekspertide Kooli (INES) tegevliige