Depilatsioon

Jalgade, käte, kaenlaaluste ja näo depileerimine vahakasseti abil
 
Kursuse hinna sisse on arvestatud kõik vajaminevad materjalid: töökoha varustus, vahad, hügieeni- ja desovahendid, metoodilised materjalid.
Kellele? Kursus on mõeldud täiendõppena kvalifikatsiooni tõstmiseks kosmeetikutele, maniküürijatele, pediküürijatele ja teistele iluvaldkonna töötajatele, aga ka kõigile neile, kes tahavad õppida vahaga depileerima. Vanusepiirang puudub. Kursusel õpitakse korrektseid kassettvahaga depileerimise võtteid, mida võib rakendada ka kodustes tingimustes. 
Kursuse eesmärk: omandada kassettvahaga depileerimise praktilised võtted professionaalsel tasemel ning asjasse puutuvad teoreetilised teadmised.   
Kursuse kestus: ühel päeval ~6 tundi. 
Kavas: naha anatoomia ja füsioloogia, vastunäidustused depilatsioonile, tootetutvustused, erinevad vahad, depilatsiooni teostamiseks vajalikud vahendid, kliendi ja töökoha ettevalmistamine, võimalikud protseduurijärgsed komplikatsioonid (sissekasvanud karvad, epidermise pindmise kihi eraldumine, põletused, erüteem), depilatsiooni teostamise tehnika, soovitused koduseks hoolduseks, omavaheline praktika (käed, jalad, kaenlaalused, nägu). 
Kõigile kursuse läbinutele antakse vastav tunnistus
Koolitajad: Jelena Kilk, Marina Krõlova, Svetlana Laugason. 
Hind: 71 eurot (hinnale lisandub kehtiv käibemaks).