- pediküür

Pediküüri kursus

Järgmine kursus 05.05.2020

Antud kursus on välja töötatud Milana Kalsina poolt, kes on Iluakadeemias juhtiv koolitaja ning pediküüri ja maniküüri meister, aparaadi metoodika spetsialist, pediküüri konkursi kohtunik Moskvas toimunud Interšharm näitusel.
Kellele? Kursus on mõeldud nii meestele kui ka naistele vanusepiiranguta. Soovija omandab elukutse «Pediküüri meister». Samuti klassikalise pediküüri meistritele, kes tahaksid õppida aparaadi pediküüri või laiendada oma teadmisi probleemsetes jalataldades või teoreetilistes koolitustes.
Kursuse eesmärk: pakkuda kaasaegseid praktilisi oskusi ja teoreetilisi teadmisi jalatalla süsteemsel hooldusel.
Kestus: 7 päeva (56 tundi).
Programm: Töökoha organiseeritus, meistri isiklik hügieen. Sanitaar-ja epidemioloogilised reeglid ja normatiivid, kaasaegsed desinfektsiooni vahendid ja pindade puhastuse reeglid, instrumendid, instrumentide sterilisatsioon, nahk. Terve (mitte haige) jalatalla anatoomia ja füsioloogia, hügieenilise-esteetilise salongi pediküüri tehnikad. Küüne parandus, tasandamine spetsiaalse geeliga ja akrüüliga. SPA protseduurid, küünte disain jalgadel. Küünte ja naha haigused — töötlemise taktika, spetsiaalne hooldus. Deformeerunud jalatallad - hooldus, õigete vahendite valik, jalanõud, varvaste vahelise silikoonkorrektori valmistamine.
  • teooria: Jalatalla anatoomia ja füsioloogia. Desinfektsioon ja steriliseerimine, töökoha organiseeritus. Pediküüri seadmed ja tööriistad (aparaadid, freesid, tangid, pöörded,viilid, skalpellid).
  • praktika: töökoha ettevalmistamine, aparaadiga tutvumine ning aparaadi tundmine, freesi valimine, pöörded, instrumentide valimine, töötaktika nendega. Töö paaris.
  • praktika: Jalataldade ja küünte töötlus. Töö paaris.
  • teooria: Jalgade anatoomia, küünte ja naha haigused. Freeside valik erinevate probleemide puhul (lõhed, villid, paksendid, õhukesed küüned) töö eeskirjade järgi, spetsiaalne hooldus.
  • teooria: Sissekasvanud küüs, jalatalla deformatsioonid, artriit, varikoos, diabeetiline jalatald.
  • praktika: Töötlemise demonstratsioon paksenenud küüntele, rakud,villid, lõhed, sissekasvanud küüne töötlemine. Praktika modellidega.
  • teooria pluss praktika: SPA protseduurid- koorimine, parafiin, massaaz. Küünte katmine lakiga, disain, prantsuse katmine. Küüne parandus, tasandamine spetsiaalse geeliga ja akrüüliga .Varvaste vahelise silikoonkorrektori valmistamine. Praktika modellidega.
  • läbiviidu kordamine, küsimused ja vastused. Praktika eksam. Diplomi kätteandmine
Õppejõud: Lilia Birjuk, Merle Saks, Tiina Voolaid
Maksumus (hinnale lisandub käibemaks):
1 päev - 75 EUR, 2 päeva - 140 EUR,
3 päeva - 195 EUR, 4 päeva - 240 EUR, kogu kursus - 371 EUR.