Koolitus

Iluteeninduse eriala kvaliteetkursused Tallinnas

Kõik  kooltushinnad on antud ilma käibemaksuta (hinnale lisandub kehtiv k/m).

Meie koolituskeskus on juba Eestis päris hästi tuntud. üri õppes. Klassid on varustatud tänapäevase sisustuse ja tehnikaga, mis on vajalikud nii teooria kui praktika õppes kõikedes iluteenindamise erialades. Suurendasime õppepinda kuni 320 ruutmeetrini.

Star Beauty OÜ. Registrikood: 10906670

 

Haridus ja Teadusministeeriumi koolitusloa № 6489HTM kuni 31. detsember 2016 ja Eesti Maksuseaduse alusel tagastab Teile Maksuamet õppemaksu pealt tulumaksu 20% suures.

Võimalik koostada individuaalseid kursuseid ja graafikuid. Kehtivad soodustused: 1 kursus – 0 % soodustust, 2 kursust – 5 % soodustust, 3 kursust – 10 % soodustust, 4 kursust – 15 % soodustust (üldsumma osadeks jaotamise juhul, igale osale lisandub 15 EUR).

Igale õpilasele koostatakse personaalne maksegraafik, arvestades tema soove ning võimalusi.
Igal õpilasel on tasuta lisapraktika võimalus meie õppesalongis. 

Kursustele võtmine ja registreerimine toimub terve aasta kuid sõltub gruppi komplekteerimisest, selle tõttu registreerimine on väga tähtis.

Õppeajal kõikidele õppilastele kauba ostmiseks kehtib allahindlus 10%. Pärast kursuste lõpetamist kehtib allahindlus 5%. Eesti Küünetehnoloogia Meistrite Liidu liikmetele kehtib soodustus 10%, lisaks on allahindlus kõikidele seminaridele ja meister-klassile mis korraldas Liit aasta jooksul.


Tulge ja ka Teist saab meie sõbraliku spetsialistide meeskonna liige.